سوله

۲ مطلب در تیر ۱۳۹۷ ثبت شده است

  • ۰
  • ۰

رژیم غذایی دش


رژیم غذایی دش (DASH)

رژیم غذایی دش بر مقدار غذا، خوردن انواع مواد غذایی و دریافت مقدار مناسب مواد مغذی تاکید دارد. ببینید DASH چطور می تواند سلامت شما را بهبود بخشد و فشار خون را کاهش دهد.

DASH مخفف روش های تغذیه ای جهت توقف فشار خون بالا (Dietary Approaches to Stop Hypertension) می باشد.

رژیم غذایی دش یک رویکرد مادام العمر برای رژیم غذایی سالم است که برای کمک به درمان و یا جلوگیری از فشار خون بالا (فشار خون بالا) استفاده می شود. این رژیم غذایی شما را تشویق به کاهش سدیم در تغذیه و خوردن انواع مواد غذایی غنی از مواد مغذی مانند پتاسیم، کلسیم و منیزیم برای کاهش طبیعی فشار خون می کند.

رژیم غذایی: DASH مقدار سدیم

رژیم غذایی DASH بر سبزیجات، میوه ها و لبنیات کم چرب – و مقدار متوسط غلات سبوس دار، ماهی، مرغ و آجیل تاکید دارد.

علاوه بر رژیم غذایی DASH استاندارد، یک نسخه رژیم با سدیم پایین تر نیز وجود دارد. می توانید نسخه ای از رژیم غذایی که مناسب حال شما است را انتخاب کنید:

  • رژیم غذایی دش استاندارد. می توانید تا ۲۳۰۰ میلی گرم سدیم در روز مصرف کنید.
  • رژیم غذایی دش با سدیم کم. می توانید تا ۱۵۰۰ میلی گرم سدیم در روز مصرف کنید.

هر دو نسخه از رژیم غذایی دش به کاهش میزان سدیم در رژیم غذایی کمک می کند. در رژیم غذایی در امریکا مقدار سدیم در روز به ۳۴۰۰ میلی گرم سدیم می رسد.

رژیم غذایی دش استاندارد، مطابق با دستورالعمل های رژیمی برای آمریکایی ها، به حفظ مصرف سدیم روزانه به کمتر از ۲۳۰۰ میلی گرم در روز تاکید دارد.

انجمن قلب آمریکا توصیه می کند ۱۵۰۰ میلی گرم سدیم در روز بیشترین مقدار مجاز برای بزرگسالان است. اگر نمی دانید چه مقدار سدیم برای شما مناسب است، با دکتر خود صحبت کنید.


متن کامل در لینک زیر

http://fileday.ir/%D8%B1%DA%98%DB%8C%D9%85-%D8%BA%D8%B0%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B4-dash-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F/

  • nice seo
  • ۰
  • ۰

سئو چیست؟

کلمه سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است که کلمات معادلی چون SEO یا بهینه سازی موتور جستجو دارد که همگی آنها دارای یک معنی می باشند ما در نایس سئو شما را با تمامی مفهوم سئو و قواعد آن آشتا می کنیم پس با ما همراه شوید:

سئو  سایت یا بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو: به معنای فریب و یا دستکاری موتور‌های جستجو با روش‌های غیر اخلاقی نیست. آن‌ها برای کمک کردن به بهبود رویت و ارتباط وب سایت‌ها در نتایج جستجوی طبیعی با هدف رسیدن به رتبه‌بندی بالا، ایجاد شده‌اند.

سئو سایت

سئو سایت  را می‌توان مجموعه‌ای از روش‌ها برای تغییر استراتژی یک وب سایت‌ دانست. این فرآیند به بیان مهمترین عوامل مرتبط صفحه و افزایش اهمیت آن در صفحه نتایج جستجو، می‌پردازد.

نکته بسیار مهمی که باید توجه داشت این موضوع می باشد که در کشور ایران بیش از ۹۰ درصد جستجو های با موتور جستجوی گوگلصورت میگیرد پس طبیعی می باشد که متخصصن سئو در ایران بیشتر زمان خود را صرف بهینه سازی سایت شما برای موتور جستجوی گوگل مینمایند.

سئو فرآیند ساده‌ای نیست که به راحتی پیاده‌سازی شود زیرا نیازمند دانش زیاد، علم پیش زمینه‌ای و صبر است. موتور‌های جستجوبا تغییر مداوم الگوریتم‌های رتبه‌بندی خود غیر قابل پیش‌بینی هستند؛ بنابراین وظیفه مهندسین سئو بروز نگه داشتن اطلاعات خود در این زمینه است.

سئو سایت یا بهینه سازی سایت یکی از فعالیت هایی است که توسط سئوکار انجام می شود.

الگوریتم رتبه‌بندی گوگل دارای بیش از ۲۰۰ معیار جهت رتبه‌بندی یک سایت است. از این رو متخصصین سئو می‌بایست مهم‌ترین این معیار‌ها را جهت پیاده‌سازی موفق سئو بدانند و همچنین با جدیدترین تغییرات سئو آشنایی کامل داشته باشند.


متن کامل در لینک زیر

http://niceseo.ir/%D8%B3%D8%A6%D9%88-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA/

  • nice seo